Obsah

Knihy, ktoré si môžete požičať, alebo zobrať a ponechať.

Typ: ostatné
Obecný úrad Jakubovany vo vestibule kultúrneho domu umiestnil skrinky v ktorých sú k dispozícii knihy, ktoré si môžete požičať na čítanie bez poplatku, ale si ich môže nechať doma ak Vám chýbajú v zbierke. Prosíme nepoškodzujte knihy, môžu poslúžiť ešte inému čitateľovi.

Obec Jakubovany  

Jakubovany 21

032 04

KNIHY  PRE  ZÁUJEMCOV   - prístup v úradných hodinách obecného úradu

 

Toto sú knihy ktoré je nám ľúto dať do zberu papiera. Jedná sa o knihy vyradené z obecnej  knižnice, alebo knihy ktoré priniesli  občania, keď ich doma nepotrebujú, alebo pre ne nemajú miesto.

 

Pozri si čo tu všetko máme v ponuke. Ak máš dlhú chvíľu, tak si vyber knihu čo ťa zaujala, zober si ju domov na prečítanie.  Môžeš ju po prečítaní vrátiť, alebo si ju nechaj doma, ak ti chýba do zbierky. Ak nám prinesieš inú knihu, ktorú doma nepotrebuješ, budeme radi.

 

Prosíme nepoškodzujte tieto knihy.

 

Dávame do pozornosti aj to, že naša "Obecná knižnica Jakubovany" je otvorená každý štvrtok od 18:00hod. do 19:00hod. a ponúka Vám,  po zaevidovaní za člena a ročný poplatok, na čítanie kníhy pre deti, mládež aj dospelých. Knižný fond je doplňovaný novými titulmi kníh.


Vytvorené: 14. 8. 2021
Posledná aktualizácia: 20. 2. 2023 12:56
Autor: Správca webu