Obsah

Možnosť darovania 2% (3%) dane zo mzdy pre Občianske združenie Klokôtka

Typ: ostatné
Pokiaľ máte záujem darovať 2% dane zo mzdy, pre naše Občianske združenie Klokôtka, tak tým podporíte aktivity v oblasti ochrany prírody, ochrany kultúrnych hodnôt a tradícií, podporu športových aktivít detí, mládeže aj dospelých v obci Jakubovany.
Pozor termín je posunutý do 2 mesiacov od ukončenia koronakrízy. Tlačivá je možné podávať priebežne.

Ak chcete darovať 3% dane zo mzdy je to možné pokiaľ ste sa v našej obci zapojili do niektorej z verejnoprospešných akcií,ktoré v roku 2019 organizovalo OZ Klokôtka vždy v spolupráci s Obcou Jakubovany, s Miestnym spolkom Červeného kríža, Doborovoľným hasičským zborom, Spolkom turistov Jakubovany a Šporotovým klubom Jakubovany ako i pri organizovaní Cvyklo Pohára. Podľa evidencie účasti na dobrovoľníckych akaciách Vám bude vystavené potvrdenie, ktoré musí byť súčasťou darovania 3%. Ďakujeme.

tlačivo na darovanie 2% (3%) dane zo mzdy pre OZ Klokôtka

 

Pokiaľ máte záujem darovať 2% dane zo mzdy, pre naše Občianske združenie Klokôtka, tak tým podporíte aktivity v oblasti ochrany prírody, ochrany kultúrnych hodnôt a tradícií, podporu športových aktivít detí, mládeže aj dospelých, nelen z obce Jakubovany, ale všetkcýh ktorí sú v danom období konanai aktivít na území obce a majú záujem pomôcť komunite v našej doline.

 

Ak chcete darovať 3% dane zo mzdy je to možné pokiaľ ste sa v našej obci zapojili do niektorej  z verejnoprospešných akcií,ktoré v roku 2019 organizovalo OZ Klokôtka vždy v spolupráci s Obcou Jakubovany, s Miestnym spolkom Červeného kríža, Doborovoľným hasičským zborom, Spolkom turistov Jakubovany a Šporotovým klubom Jakubovany  ako i pri organizovaní Cvyklo Pohára. Podľa evidencie účasti na dobrovoľníckych akaciách Vám  bude vystavené potvrdenie, ktoré musí byť súčasťou darovania 3%.   Ďakujeme.

 

kontakt: 0902 350 753

alebo cez  e-mail:  starosta@jakubovany.sk


Príloha

Vytvorené: 21. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 29. 4. 2020 09:31
Autor: Správca webu